ATE CR, a.s. |
Chudenická 1059/30
| 102 00 Praha 10
tel.: 412 334 608 | info@ate-cr.cz
  • Čeština
  • English

O NÁS, ekoloGické služby ATE CR, a.s.hydrogeologický průzkum, studnařské práce, geologické práce, sanace, EIA

Jsme profesionální, dynamicky se rozvíjející, inženýrská, konzultační a realizační firma s mezinárodními zkušenostmi, s více než patnáctiletou tradicí v poskytování služeb v oblastech ochrany životního prostředí a geologických prací.

KOMPLEXNÍ PORTFOLIO EKOLOGICKÝCH SLUŽEB

ekologické služby, hydrogeologický průzkum, studnařské a geologické práceFirma byla založena česko-francouzským kapitálem v roce 1994, s cílem obsadit významnou pozici na trhu sanace starých ekologických zátěží. V průběhu 90. let jsme počáteční náplň činnosti firmy rozšířili na komplexní portfolio služeb v oblastech odpadového hospodářství, sanace znečištěných podzemních vod a zemin, sanace starých ekologických zátěží a lokalit typu „brownfields“, ekologického poradenství, nakládání s odpady včetně nebezpečných.

EKOLOGICKÉ SLUŽBY SE STABILNÍ POZICÍ NA TRHU

V novém tisíciletí jsme významným způsobem rozšířili nabízené služby o studnařské práce. V současné době firma ATE CR, a.s. zaujímá stabilní pozici na trhu v poskytování výše uvedených služeb. Naším prvořadým cílem je především spokojenost každého zákazníka s poskytnutými službami.

 

EKOLOGICKÉ SLUŽBY - ODBORNOST A PROFESIONALITA

ekologické služby, hydrogeologický průzkum, studnařské a geologické práceZákladem dobré péče o potřeby klientů je kvalitní kolektiv odborníků. Díky letitým zkušenostem z celé řady projektů a stabilizovanému týmu zaměstnanců nabízíme komplexní služby, odbornost a profesionální přístup. Vysoké nároky klademe zejména na profesní způsobilost všech našich zaměstnanců a individuální přístup ke každému zákazníkovi. To vše samozřejmě za odpovídající cenu.

Náš zákazník má jistotu maximální odborné péče od prvního kontaktu až k úplné realizaci poptávaného díla a záruku, že za své peníze získá opravdu kvalitní službu a produkt.

EKOLOGICKÉ SLUŽBY - NARŮSTAJÍCÍ POPTÁVKA

Důkazem dlouhodobě vysoké kvality poskytovaných služeb a lidsky správného firemního přístupu k vyřešení problémů a potřeb zákazníků jsou nulové reklamace, opakující se poptávka po nabízených službách od našich stálých zákazníků včetně vzrůstajícího zájmu nových zákazníků o nabízené produkty.

EKOLOGICKÉ SLUŽBY S CERTIFIKÁTY KVALITY

ekologické služby, hydrogeologický průzkum, studnařské a geologické práceSpolečnost ATE CR, a.s. má zavedené a certifikované systémy managementu jakosti, enviromentálního managementu a managementu BOZP.