ATE CR, a.s. |
Chudenická 1059/30
| 102 00 Praha 10
tel.: 412 334 608 | info@ate-cr.cz
  • Čeština
  • English

Bezplatná telefonická konzultační služba,ekologické služby, hydrogeologický průzkum, studnařské práce, sanace

S cílem poskytnout kvalitní odbornou konzultaci a péči případným zájemcům o naše produkty zavádíme od 17. 3. 2014 pravidelnou konzultační službu po telefonu. Zájemci o naše konkrétní služby či zákazníci hledající informace nebo radu v oblastech hydrogeologie, inženýrská geologie, vrtané studny, čištění studní, sanační geologie, integrovaný průzkum pro stavebníky, ekologické audity či analýzy rizik tak mají jistotu, že své specialisty z firmy ATE CR, a.s. zastihnou na našich kontaktních pevných telefonních linkách 272760045 a 272760410 uvedených na našich webových stránkách, a to pravidelně každé pondělí v časovém rozmezí 16.00-17.00 hod.

Vzhledem k příznivému počasí a s tím souvisejícímu aktuálně vysokému pracovnímu vytížení našich specialistů realizací konkrétních služeb u konkrétních zákazníků v průběhu běžného pracovního týdne se touto pravidelnou konzultační službou snažíme co nejvíce přiblížit naši práci a v pevnou denní dobu tak vyjít vstříc potřebám potenciálních zákazníků, kteří nás ne vždy v obvykle v běžnou pracovní dobu zastihnou v kanceláři a pracně nás tak někdy shání po celý týden. Zákazníci touto nově zavedenou službou získávají jistotu, že se svých odborníků každé pondělí v časovém rozmezí 16.00-17.00 hod. dovolají hned napoprvé a ti jim jejich problém pomohou vyřešit co nejrychleji a efektivně bez zbytečných časových a finančních ztrát.

V případě, že se vám to z časových důvodů či důvodů vyžadujících neprodleně bezodkladná naléhavá řešení vašich problémů nehodí v pondělí v době 16.00-17.00 hod., tak je samozřejmé, že i nadále nás můžete telefonicky či mailem kontaktovat tak jako dosud i v průběhu celého týdne.