ATE CR, a.s. |
Chudenická 1059/30
| 102 00 Praha 10
tel.: 412 334 608 | info@ate-cr.cz
  • Čeština
  • English
warning: Creating default object from empty value in /var/www/web75/htdocs/modules/i18n/i18ntaxonomy/i18ntaxonomy.pages.inc on line 40.

Integrovaný průzkum pro stavebníky a projektanty

Integrovaný průzkum pro stavebníky a projektanty

Aneb s námi ušetříte čas i peníze

Každý stavebník, drobný či velký, se před tím, než se pustí do vlastní stavby, setkává s celou řadou legislativně daných požadavků státní správy a projektantů. Jedná se o hydrogeologický průzkum pozemku, inženýrsko-geologický průzkum pozemku, radonový průzkum, vsakovací průzkum pro utrácení dešťových vod na vlastním pozemku, hydrogeologický průzkum pro zasakování předčištěných odpadních vod z ČOV. <

 

Bezplatná telefonická konzultační služba

S cílem poskytnout kvalitní odbornou konzultaci a péči případným zájemcům o naše produkty zavádíme od 17. 3. 2014 pravidelnou konzultační službu po telefonu. Zájemci o naše konkrétní služby či zákazníci hledající informace nebo radu v oblastech hydrogeologie, inženýrská geologie, vrtané studny, čištění studní, sanační geologie, integrovaný průzkum pro stavebníky, ekologické audity či analýzy rizik tak mají jistotu, že své specialisty z firmy ATE CR, a

 

Staré či nové ekologické zátěže

Existence starých ekologických zátěží představuje z hlediska ochrany kvalitního životního prostředí a zdraví člověka velmi významný problém. Existuje jich velmi mnoho, a to po celé republice.

 

Úvodní desatero pro zájemce o studnu

Realizace vrtaných-trubních studní je vysoce odborná záležitost, a to již od vyhledání místa zdroje podzemní vody na pozemku. Cílem prací musí být kvalitní studna s vodou v množství a kvalitě požadované zákazníkem.