Ekologické služby ATE CR, doporučuje, strana č. 2

Angličtina – nejpoužívanější jazyk světa

Angličtina je nejvíce celosvětově rozšířený jazyk. Angličtina Vám tak pomáhá se domluvit všude na světě. Angličtina je jazykem, který ovládají i příslušníci národů, jejichž jazyk je více než rozdílný od jazyků západu. Angličtina je zároveň úředním jazykem v zemích po celém světě. Lingua Sandy nabízí kurzy v kategorie angličtina, které zaručeně pomohou zlepšit Vaší angličtinu.

Facility management Praha

Potřebujete servis týkající se Vaší budovy v Praze? Pak potřebujete kvalitní facility management Praha. Facility management Praha zahrnuje komplexní servis o všechny typy nemovitostí v Praze a okolí a to jak po stránce ekonomické a právní, tak po stránce technické. Facility management Praha je dlouhodobě nabízen společností Green lions.

Konferenční sál s komplexním vybavením

Sháníte vhodný konferenční sál pro Vaše setkání či konferenci? Konferenční sál by měl být dostatečně rozsáhlý, aby plně vyhovoval všem Vašim potřebám. Zároveň by měl být konferenční sál moderně vybaven. To znamená, že by konferenční sál měl obsahovat moderní audiovizuální techniku a obdobné záležitosti. Hotel Čertousy poskytuje konferenční sál s kapacitou 140 lidí.

Kvalitní svatební fotograf zachytí důležité momenty Vaší svatby

Svatební fotograf je tím, kdo může zajistit, že připomínat si Vaší svatbu bude vždy radost. Kvalitní svatební fotograf dokáže dobře zpracovat a udělat fotky z Vaší svatby a udělat tak ze zaznamenání každé svatby záležitost, kterou si budete moct ještě dlouho připomínat. Každý svatební fotograf společnosti LION STUDIO je svatební fotograf, který dokáže udělat velice kvalitní fotografie.

Plastová okna se zárukou

Plastová okna jsou dnes již naprosto běžnou volbou při rozhodování o typu oken. Plastová okna nabízejí správný poměr kvalitního těsnění a plynulé výměny vzduchu. Plastová okna se středovým těsněním, které umožňují konstantní výměnu vzduchu – tzv. chytrá plastová okna – jsou z nabídky plastová okna tím nejlepším. Zabraňují totiž vzniku plísní a zajišťují plynulý odvod vlhkosti. Platová okna se zárukou a spolehlivou montáží dodává společnost Plastokno.

Prstové boty zpříjemní Vaše sportovní aktivity

Využijte prstové boty Vibram FiveFingers k zpříjemnění Vašich sportovních aktivit. Prstové boty jsou zaměřené na aktivity jako je horolezectví, vodní sport, jóga, pilates a především běh. Běh je s Vibram FiveFingers zdravější a bezpečnější. Prstové boty napomáhají k přirozenému způsobu běhu, k zlepšení rovnováhy a hbitosti celého těla. Prstové boty umožňují, aby Vaše sportovní aktivity byly bezpečnější a bez rizik. To vše nabízí prstové boty!!!

Sídlo společnosti snadno a rychle

Potřebujete zřídit sídlo společnosti rychle a na dobré adrese? Že se sehnat takové sídlo společnosti je obtížné a nákladné. Právě naopak. Sídlo společnosti v centru Prahy se servisem, asistentskými službami získáte u společnosti CENTRAL OFFICE s.r.o. ihned. A ceny? Řádově od několika set korun měsíčně. Takové sídlo společnosti je nejen ekonomické, ale poskytuje i plné zázemí.

Svatební dorty k nakousnutí

Při svatebních hostinách jsou svatební dorty vyvrcholením slavnostního oběda. Cukrárny nabízí svatební dorty v mnoha tvarových i chuťových variantách. Svatební dorty se připravují jedno i více patrové, svatební dorty na stojanech, svatební dorty kulaté i hranaté. Na výběr jsou svatební dorty zdobené ovocem nebo marcipánovými květinami, mašličkami a dalšími motivy.

Virtuální kancelář s plným zázemím

Virtuální kanceláří je rychlou a ekonomickou formou pro získání sídla firmy. Pronajmutá virtuální kancelář poskytuje veškeré služby spojené s provozem. Výraznou výhodou, kterou virtuální kancelář nabízí, je rychlost a přijatelné náklady. Využijte i Vy možnost získat virtuální kancelář od společnosti CENTRAL OFFICE s.r.o. – virtuální kancelář v centru Prahy s plným zázemím.

Žaluzie pro byty i kanceláře

Moderní žaluzie jsou již nepostradatelným prvkem do bytů, kanceláří, interiérů. Žaluzie dnes nepořizujeme jen z důvodu regulace světla, zamezení sluníčka, vytvoření stínu. V dnešní době jsou žaluzie vyhledávaným módním doplňkem interiérů. Žaluzie dnes představují lehkost, eleganci, styl. Dále se žaluzie vyznačují dokonalým zpracováním. Pro výrobu žaluzie se používají kvalitní, špičkové materiály.